MÖBLER / Bord / Sminkbord 10695017
nr 1069 5017
Sminkbord
Halvdan Pettersson, 50/60-tal, längd: 104 cm, djup: 35 cm, höjd: 70 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:38:59
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal